CW00510K00JS73
Vishay Dale
Prodotto No:
CW00510K00JS73
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 10K OHM 6.5W 5% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.22mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 kOhms
Series CW
Power (Watts) 6.5W