CW0104K700KE73
Vishay Dale
Prodotto No:
CW0104K700KE73
Descrizione:
RES 4.7K OHM 13W 10% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 4.7 kOhms
Series CW
Power (Watts) 13W