CW02B150R0JS70
Vishay Dale
Prodotto No:
CW02B150R0JS70
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 150 OHM 3.75W 5% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.188" Dia x 0.562" L (4.78mm x 14.27mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 150 Ohms
Series CW
Power (Watts) 3.75W