CW02C30R00JS70
Vishay Dale
Prodotto No:
CW02C30R00JS70
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 30 OHM 3.25W 5% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.218" Dia x 0.500" L (5.54mm x 12.70mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 30 Ohms
Series CW
Power (Watts) 3.25W