CW100505-30NJ
Bourns Inc.
Prodotto No:
CW100505-30NJ
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
FIXED IND 30NH SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Inductance 30 nH