CW105550A-2N7D
Bourns Inc.
Prodotto No:
CW105550A-2N7D
Produttore:
Bourns Inc.
Pacchetto:
0402
Descrizione:
FIXED IND 2.7NH 860MA 120MOHM SM
In magazzino : 2980
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 16 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±0.3nH
Current Rating (Amps) 860 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 120mOhm Max
Inductance 2.7 nH
Series CW105550A
Type -
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 6GHz