CWF1610-220K
Bourns Inc.
Prodotto No:
CWF1610-220K
Produttore:
Bourns Inc.
Pacchetto:
0603
Descrizione:
IND,1.6X1X1MM,22UH10%,0.2A,NON-S
In magazzino : 3975
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 200mA
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 14 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 200 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.61Ohm
Inductance 22 µH
Series CWF1610
Type -
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 24MHz