CWF2414-100K
Bourns Inc.
Prodotto No:
CWF2414-100K
Produttore:
Bourns Inc.
Pacchetto:
0805
Descrizione:
IND,2.2X1.4X1.3MM,10UH10%,0.56A,
In magazzino : 1865
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 360mA
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 14 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 560 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.087" L x 0.055" W (2.20mm x 1.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings -
DC Resistance (DCR) 850mOhm
Inductance 10 µH
Series CWF2414
Type -
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Frequency - Self Resonant 31MHz