CWR06MC105KB/PR
Vishay Sprague
Prodotto No:
CWR06MC105KB/PR
Produttore:
Vishay Sprague
Descrizione:
CAP TANT 1UF 10% 35V 1510
In magazzino : 100
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.5Ohm
Series Military, MIL-PRF-55365/4, CWR06
Type Conformal Coated
Package / Case 1510 (3825 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 1 µF
Features High Reliability
Failure Rate B (0.1%)