CWU2410P-10
Sensata-Crydom
Prodotto No:
CWU2410P-10
Produttore:
Sensata-Crydom
Descrizione:
SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Guida per l'utente
Load Current 10 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 24 V ~ 280 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series CW24
Package / Case Hockey Puck
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 20 ~ 280VAC, 20 ~ 48VDC