Casa / Crystals / CX2016SA38400D0FLJG1
minImg
CX2016SA38400D0FLJG1
KYOCERA AVX
Prodotto No:
CX2016SA38400D0FLJG1
Produttore:
KYOCERA AVX
Descrizione:
2.05X1.65X0.45MM SIZE, 38.4MHZ,
In magazzino : 2800
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±15ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Ratings AEC-Q200
Series CX2016SA, Kyocera
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr KYOCERA AVX
Frequency 38.4 MHz