Casa / Memory / CY7C09579V-83AC
minImg
CY7C09579V-83AC
Cypress Semiconductor Corp
Prodotto No:
CY7C09579V-83AC
Pacchetto:
144-TQFP (20x20)
In magazzino : 4093
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 4
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 83 MHz
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 32K x 36
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 144-TQFP (20x20)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Access Time 6 ns
Memory Size 1.152Mbit
Package / Case 144-LQFP
Technology SRAM - Dual Port, Synchronous
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V