D105F331GO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Prodotto No:
D105F331GO3F
Descrizione:
CAP MICA 330PF 2% 500V RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.382" (9.70mm)
Tolerance ±2%
Lead Spacing 0.142" (3.60mm)
Voltage - Rated 500 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm)
Product Status Active
Series D10
Package / Case Radial
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 330 pF