DB045155WJ10236BJ1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
DB045155WJ10236BJ1
Descrizione:
CAP FEEDTHRU 1000PF 14KV AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 100°C
Insertion Loss -
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 14000V (14kV)
Thread Size M8
Mounting Type Bolt Mount
Size / Dimension 2.560" Dia x 6.102" L (65.02mm x 155.00mm)
Temperature Coefficient -
Height (Max) -
Product Status Active
Ratings -
Series DB
Package / Case Axial - Threaded Terminals
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 1000 pF
Package Bulk
Current 25 A