DBP25P064LORLF
Amphenol ICC (FCI)
Prodotto No:
DBP25P064LORLF
Produttore:
Amphenol ICC (FCI)
Descrizione:
CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
Guida per l'utente
Dielectric Material Thermoplastic
Shell Material, Finish -
Ingress Protection -
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 7.5A
Contact Finish Gold, GXT™
Contact Type Signal
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Obsolete
Wire Gauge -
Backset Spacing -
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Contact Material Copper Alloy
Connector Type Plug, Male Pins
Features -
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C