Casa / Pads, Sheets / DC0040/03-PC99-0.06
minImg
DC0040/03-PC99-0.06
t-Global Technology
Prodotto No:
DC0040/03-PC99-0.06
Descrizione:
THERM PAD 95MMX62MM YELLOW
Guida per l'utente
Usage SCR, Darlington Module
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Yellow
Backing, Carrier -
Outline 95.00mm x 62.00mm
Material Phase Change Compound
Thermal Conductivity 1.5W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0024" (0.060mm)