Casa / Pads, Sheets / DC0041/03-PC99-0.06
minImg
DC0041/03-PC99-0.06
t-Global Technology
Prodotto No:
DC0041/03-PC99-0.06
Descrizione:
THERM PAD 50X29MM YLW
Guida per l'utente
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Yellow
Backing, Carrier -
Outline 50.00mm x 29.00mm
Material Phase Change Compound
Thermal Conductivity -
Product Status Obsolete
Thickness 0.0024" (0.060mm)