DC780R-683K
API Delevan Inc.
Prodotto No:
DC780R-683K
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 68UH 4.8A 53 MOHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 13.2A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.831" (21.10mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 4.8 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.772" Dia (19.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 53mOhm Max
Inductance 68 µH