Casa / D-Sub Cables / DCCM100S6E5-36.0BN
minImg
DCCM100S6E5-36.0BN
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
DCCM100S6E5-36.0BN
Descrizione:
MICRO-D SKT 100POS WIRE LEAD 36"
Guida per l'utente
Usage -
1st Connector Receptacle, Female Sockets
Number of Positions 100
Type D-Type, Micro-D
Length 3.00' (914.40mm)