Casa / D-Sub Cables / DCCM21S6E5-18.0B
minImg
DCCM21S6E5-18.0B
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
DCCM21S6E5-18.0B
Descrizione:
MICRO-D SKT 21POS WIRE LEAD 18"
Guida per l'utente
Usage -
1st Connector Receptacle, Female Sockets
Number of Positions 21
Color Multiple, Individual
Contact Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
2nd Connector Individual Wire Leads
Contact Finish Gold
Shielding -
Product Status Active
Series Dura-Con™
Type D-Type, Micro-D
Length 1.50' (457.20mm)