Casa / D-Sub Cables / DCCM51P6E5-36.0B
minImg
DCCM51P6E5-36.0B
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
DCCM51P6E5-36.0B
Descrizione:
MICRO-D PLUG 51POS WIRE LEAD 36"
In magazzino : 70
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Usage -
1st Connector Plug, Male Pins
Number of Positions 51
Color Multiple, Individual
Contact Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
2nd Connector Individual Wire Leads
Contact Finish Gold
Shielding -
Product Status Active
Series Dura-Con™
Type D-Type, Micro-D
Length 3.00' (914.40mm)