Casa / D-Sub Cables / DCDC15S6K5-36.0ANLN
minImg
DCDC15S6K5-36.0ANLN
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
DCDC15S6K5-36.0ANLN
Descrizione:
MICRO-D CBLE 15POS SCKT-WIRE 36"
Guida per l'utente
Usage -
1st Connector Receptacle, Female Sockets
Number of Positions 15
Color Silver Braid, Individual (Round)
Contact Finish Thickness -
2nd Connector Individual Wire Leads
Contact Finish Gold
Shielding Shielded
Product Status Active
Series Dura-Con™
Type D-Type, Micro-D
Length 3.00' (914.40mm)