DCDH-51P4C40.5BN
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
DCDH-51P4C40.5BN
Descrizione:
CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
In magazzino : 20
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Dielectric Material Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Shell Material, Finish Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Ingress Protection Harsh Environment
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 3A
Contact Finish Gold
Contact Type Signal
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Backset Spacing -
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material Copper Alloy
Connector Type Plug, Male Pins
Features -
Shell Size, Connector Layout -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C