DD15M1S50T2Z
Positronic
Prodotto No:
DD15M1S50T2Z
Descrizione:
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 5A
Connector Type Plug, Male Pins
Features -
Shell Size, Connector Layout 1 (DE, E) High Density
Operating Temperature -55°C ~ 125°C