DD15S10GVLS/AA
Positronic
Prodotto No:
DD15S10GVLS/AA
Descrizione:
CONN D-SUB HD RCPT 15POS CRIMP
Guida per l'utente
Dielectric Material Polyester, Glass Filled
Shell Material, Finish Stainless Steel, Passivated
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 5A
Features Backshell, Cable Clamp, Mounting Hardware, Shielded
Shell Size, Connector Layout 1 (DE, E) High Density
Operating Temperature -55°C ~ 125°C