DD26S1S0V5X
Positronic
Prodotto No:
DD26S1S0V5X
Descrizione:
CONN D-SUB HD RCPT 26POS CRIMP
Guida per l'utente
Dielectric Material Polyester, Glass Filled
Shell Material, Finish Steel, Tin Plated
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 5A
Features -
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A) High Density
Operating Temperature -55°C ~ 125°C