DD78S10HTS/AA
Positronic
Prodotto No:
DD78S10HTS/AA
Descrizione:
CONN D-SUB HD RCPT 78POS CRIMP
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C