DDM24X7PJK87
ITT Cannon, LLC
Prodotto No:
DDM24X7PJK87
Descrizione:
CONN D-SUB PLUG 24POS R/A SLDR
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 5A, 7.5A
Contact Finish Gold
Contact Type Coax and Signal
Contact Material Copper Alloy
Connector Type Plug, Male Pins
Features Grounding Indents, Shielded
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D) - 24W7
Operating Temperature -55°C ~ 125°C