DDMG43H2SJA197
ITT Cannon, LLC
Prodotto No:
DDMG43H2SJA197
Descrizione:
CONN D-SUB RCPT 43POS R/A SLDR
In magazzino : 4
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 7.5A, 40A
Contact Finish Gold
Contact Type Signal and Power
Contact Material Copper Alloy
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features Board Lock, Mounting Brackets, Shielded
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D) - 43W2
Operating Temperature -55°C ~ 125°C