DDMMC36C4PJK87
ITT Cannon, LLC
Prodotto No:
DDMMC36C4PJK87
Descrizione:
CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SLDR
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 5A, 7.5A
Contact Finish Gold
Contact Type Coax and Signal
Contact Material Copper Alloy
Connector Type Plug, Male Pins
Features Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets, Shielded
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D) - 36W4
Operating Temperature -55°C ~ 150°C