Casa / RF Filters / DEA212495BT-7055A2
minImg
DEA212495BT-7055A2
TDK Corporation
Prodotto No:
DEA212495BT-7055A2
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
RF FILTER BANDPASS 2.495GHZ 0805
Guida per l'utente
Insertion Loss 2.8dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.059" W (2.00mm x 1.50mm)
Height (Max) 0.039" (1.00mm)
Product Status Obsolete
Series DEA
Package / Case 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Bandwidth 390MHz
Mfr TDK Corporation
Ripple -
Frequency 2.495GHz Center