DETN01L-15
MEAN WELL USA Inc.
Prodotto No:
DETN01L-15
Produttore:
MEAN WELL USA Inc.
Descrizione:
DC DC CONVERTER +/-15V 1W
In magazzino : 116
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -15V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 5.5V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.1mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 34mA, 34mA
Number of Outputs 2
Voltage - Input (Min) 4.5V
Series DETN01 (1W)
Power (Watts) 1 W
Type Isolated Module
Package / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Efficiency 80%