DF62C-13S-2.2C(11)
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
DF62C-13S-2.2C(11)
Descrizione:
CONN SOCKET HSG 13POS 2.20MM
In magazzino : 197
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -35°C ~ 105°C
Number of Rows 4
Number of Positions 13
Color Black
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Latch Lock
Product Status Active
Insulation Material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Series DF62
Note Contacts Not Included
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Pitch 0.087" (2.20mm)