DF9A-23P-1V(22)
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
DF9A-23P-1V(22)
Descrizione:
CONN HDR 23POS SMD TIN
Guida per l'utente
Number of Rows 2
Number of Positions 23
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Height Above Board 0.130" (3.30mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Series DF9
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Pitch 0.039" (1.00mm)
Connector Type Header, Center Strip Contacts
Features Board Guide
Mated Stacking Heights 4.3mm