DF9B-15S-1V(32)
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
DF9B-15S-1V(32)
Descrizione:
CONN RCPT 15POS SMD TIN
In magazzino : 1212
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Number of Rows 2
Number of Positions 15
Contact Finish Thickness 39.4µin (1.00µm)
Contact Finish Tin
Height Above Board 0.130" (3.30mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series DF9
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Pitch 0.039" (1.00mm)
Connector Type Receptacle, Outer Shroud Contacts
Features Solder Retention
Mated Stacking Heights 4.3mm