DFK-48-0008
SCHURTER Inc.
Prodotto No:
DFK-48-0008
Produttore:
SCHURTER Inc.
Descrizione:
CMC 6A 2LN TH
In magazzino : 5
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR) (Max) 20mOhm
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.890" L x 1.890" W (48.00mm x 48.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series DFK
Voltage Rating - DC -
Package / Case Nonstandard
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 6A