DHS100B15-T
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
DHS100B15-T
Produttore:
Cosel USA, Inc.
Descrizione:
DC DC CONVERTER 15V 101W
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 400V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.30" L x 1.47" W x 0.50" H (58.4mm x 37.3mm x 12.7mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 6.7A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 200V
Series DHS (100W)
Power (Watts) 101 W
Type Isolated Module
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 86%