DKLL-0231-0540
SCHURTER Inc.
Prodotto No:
DKLL-0231-0540
Produttore:
SCHURTER Inc.
Descrizione:
CMC 5A 2LN TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR) (Max) 126mOhm
Approval Agency UR
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series DKLL-1
Voltage Rating - DC 760V
Package / Case Nonstandard
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 5A
Voltage Rating - AC 540V