DL2-96P11C
ITT Cannon, LLC
Prodotto No:
DL2-96P11C
Produttore:
ITT Cannon, LLC
Descrizione:
CONN HOUSING 96POS BLACK PNL MNT
Guida per l'utente
Number of Rows 8
Number of Positions 96
Color Black
Connector Usage -
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Series DL
Connector Style -
Note Contacts Not Included
Mfr ITT Cannon, LLC
Pitch 0.100" (2.54mm)