DLNDF250HTOR
TPC Wire & Cable
Prodotto No:
DLNDF250HTOR
Produttore:
TPC Wire & Cable
Descrizione:
CONN QC RCPT 1210AWG F YLLW .250
In magazzino : 26000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 500
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Insulation Fully Insulated
Tab Width 0.250" (6.35mm)
Tab Length 0.295" (7.49mm)
Tab Thickness 0.032" (0.81mm)
Color Yellow
Terminal Type Standard
Contact Finish Tin
Termination Crimp
Gender Female
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Wire Gauge 10-12 AWG
Series -
Length - Overall 0.945" (24.00mm)
Insulation Diameter 0.031" (0.79mm)