DNF18-250FI-L
Panduit Corp
Prodotto No:
DNF18-250FI-L
Produttore:
Panduit Corp
Descrizione:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
In magazzino : 212
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Insulation Fully Insulated
Tab Width 0.250" (6.35mm)
Tab Length -
Tab Thickness 0.032" (0.81mm)
Color Red
Terminal Type Standard
Contact Finish Tin
Termination Crimp
Gender Female
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Wire Gauge 18-22 AWG
Series Pan-Term®
Length - Overall 0.940" (23.88mm)
Insulation Diameter 0.140" (3.56mm)