DNG18-187FB-3K
Panduit Corp
Prodotto No:
DNG18-187FB-3K
Produttore:
Panduit Corp
Descrizione:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
In magazzino : 11216
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Insulation Fully Insulated
Tab Width 0.187" (4.75mm)
Tab Length -
Tab Thickness 0.032" (0.81mm)
Color Red
Terminal Type Standard
Contact Finish Tin
Termination Crimp
Gender Female
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Wire Gauge 18-22 AWG
Series ReelSmart™ Supra-Grip™
Length - Overall 0.890" (22.61mm)
Insulation Diameter 0.090" ~ 0.126" (2.29mm ~ 3.20mm)