DNM10S0A0S10PFD
Delta Electronics
Prodotto No:
DNM10S0A0S10PFD
Produttore:
Delta Electronics
Descrizione:
DC DC CONVERTER 0.7525-5V 50W
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 120°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 14V
Voltage - Output 1 0.7525 ~ 5V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.30" L x 0.53" W x 0.38" H (33.0mm x 13.5mm x 9.7mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 10A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 8.3V
Control Features Enable, Active High
Series Delphi DNM
Power (Watts) 50 W
Type Non-Isolated PoL Module
Package / Case Module
Efficiency 93%