Casa / Ferrite Cores / DNW45T3.05X2.54A-DWP
minImg
DNW45T3.05X2.54A-DWP
TDK Corporation
Prodotto No:
DNW45T3.05X2.54A-DWP
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
FERRITE CORE TOROID 1.87UH
Guida per l'utente
Inductance Factor (Al) 1.87 µH
Effective Area (Ae) mm² 2.12
Tolerance ±25%
Material -
Core Type Toroid
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Effective Length (le) mm 5.99
Series T
Length -
Gap Ungapped
Mfr TDK Corporation
Height 0.100" (2.54mm)
Package Bulk
Width -
Finish Coated
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹ 2.82
Diameter 0.120" (3.05mm)