DPD120050-P1P
CUI Inc.
Prodotto No:
DPD120050-P1P
Descrizione:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Polarization Positive Tip, Negative Sleeve
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Phono Plug, 3.5mm O.D. x 14.5mm
Approval Agency cULus
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 2.72" L x 1.77" W x 1.54" H (69.0mm x 45.0mm x 39.1mm)
Product Status Obsolete
Weight -
Current - Output (Max) 500mA
Series -
Power (Watts) 6 W
No Load Power Consumption -
Region Utilized North America
Cord Length 72" (1.83m)
Efficiency -
Voltage - Output 12V
Mfr CUI Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 120VAC