DPD120050-P7/RN
CUI Inc.
Prodotto No:
DPD120050-P7/RN
Descrizione:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Polarization Negative Center
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug R/A, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm
Approval Agency -
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 2.36" L x 1.99" W x 1.61" H (60.0mm x 50.5mm x 41.0mm)
Product Status Obsolete
Weight -
Current - Output (Max) 500mA
Series -
Power (Watts) 6 W
No Load Power Consumption -
Region Utilized North America
Cord Length 72" (1.83m)
Efficiency -
Voltage - Output 12V
Mfr CUI Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 120VAC