DPF10-250FIB-2K
Panduit Corp
Prodotto No:
DPF10-250FIB-2K
Produttore:
Panduit Corp
Descrizione:
CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250
In magazzino : 3870
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Insulation Fully Insulated
Tab Width 0.250" (6.35mm)
Tab Length -
Tab Thickness 0.032" (0.81mm)
Color Yellow
Terminal Type Standard
Contact Finish Tin
Termination Crimp
Gender Female
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Wire Gauge 10-12 AWG
Series DiscoGrip™, ReelSmart™
Length - Overall 0.960" (24.38mm)
Insulation Diameter 0.110" ~ 0.220" (2.79mm ~ 5.59mm)