DR06084700
MGS ELETRONICA
Prodotto No:
DR06084700
Produttore:
MGS ELETRONICA
Pacchetto:
Radial
Descrizione:
FIXED INDUCTOR DRW 06 X 08 470 U
In magazzino : 1000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 200 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.236" Dia (6.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.62Ohm
Inductance 470 µH