DR124-681-R
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
DR124-681-R
Descrizione:
FIXED IND 680UH 560MA 2.215 OHM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 650mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 560 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.215Ohm Max
Inductance 680 µH