DR13150033
MGS ELETRONICA
Prodotto No:
DR13150033
Produttore:
MGS ELETRONICA
Pacchetto:
Radial
Descrizione:
FIXED INDUCTOR DRW 13 X 15 33 UH
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.591" (15.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5.2 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.512" Dia (13.00mm)
Supplier Device Package Radial
cms-filter-header-package Bulk
Ratings -
DC Resistance (DCR) 29mOhm
Inductance 4.7 µH